Úvod Kdo jsme Kontakty

$title

Služba infoservis je souhrnné označení činností, které jsou nad rámec našich hlavních produktů, ale přesto tvoří naši silnou stránku. Tou je flexibilita a variabilita našeho prostředí, které umožňuje širokou škálu zakázkových aplikací. Základním hnacím motorem je několik desítek virtuálních strojů s operačním systémem Windows, které jsou schopné provádět monitoring, stahování dat, testování aplikací a mnoho dalšího. Základními pilíři zakázkových služeb infoservis jsou:

MONITORING DAT

Monitoringem dat webových stránek rozumíme sledování libovolné webové stránky opakovaně ve volitelných časových intervalech a vyhodnocování změn. Takové změny pak zákazníkům různými způsoby reportujeme, ať už okamžitě po zjištění nebo třeba jednou denně souhrnným reportem. Monitorovat můžeme jak na veřejně dostupných stránkách, tak i zakázkově na limitovaných stránkách například pod Vašimi přístupovými údaji. Data, která monitorujeme lze taktéž volit, pakliže monitorovaná stránka umožňuje alespoň nějaký způsob jejich oddělení od zbytku informací.

Většina našich hlavních produktů je založena právě na tomto principu. Příkladem zakázkového monitoringu může být kontrola klientem zadaných informací v nějakém rejstříku, například obchodním, insolvenčním atp. nebo například monitoring stránek dodavatele a následný report informací o novém zboží, vašich objednávkách atd.

HROMADNÉ ZÍSKÁVÁNÍ DAT

Zajímají Vás nějaká data na veřejném portálu a rádi byste s nimi operovali i mimo něj? S tímto Vám umíme snadno pomoci ať už jednorázově nebo periodicky (aktualizace dat). Díky sofistikovaným metodám a mnohaleté zkušenosti umíme data široce třídit, párovat s informacemi z jiných veřejných zdrojů tak, že výsledná databáze informací může být informativně velmi obsáhlá a obsahem jedinečná.

SPECIALISTA NA MARKETINGOVOU KOMUNIKACI A DATABÁZE

Ze všeho výše uvedeného jednoznačně plyne naše síla získávání a analýzy dat. Získat pro Vás z veřejně dostupných informací na míru ušitou a jedinečnou databázi potenciálních klientů z Vašeho oboru je pro nás hračka a co více, jsme schopni tyto klienty rovnou oslovit několika metodami, ať už emailem, sms nebo třeba listinnou formou.

TESTOVÁNÍ VAŠICH PROJEKTŮ

Díky silné farmě virtuálních strojů s operačními systémy windows jsme schopni zajistit zátěžové testy Vašich webových portálů, stránek nebo i aplikačních rozhraní. Každý náš virtuální stroj má samostatnou veřejnou IP adresu, jsme schopni využívat proxy a vpn servery z celého světa atp. Potřebujete-li simulovat plnohodnotnou zátěž Vaší aplikace několika desítkami unikátních uživatelů v jeden okamžik, jsme pro Vás tím pravým partnerem!